O Nas

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla przemysłu. Jako dystrybutor firm Kennametal, Haimer oraz Walter w swojej ofercie posiadamy produkty tych renomowanych producentów, a nasze usługi doceniło już wielu przedsiębiorców. Sprawdź sam!

Nasza firma

Wyróżnia nas młody, dynamiczny zespół i ciągła chęć rozwoju, dzięki czemu dążymy do tego, by zawsze dostarczać innowacyjne rozwiązania i narzędzia naszym klientom. Obsługujemy przemysł, oferując pomoc we wdrożeniach, doborze narzędzi i opracowywaniu technologii. Dostarczamy również rozwiązania wspomagające zarządzanie narzędziami i gospodarką narzędziową.

Nasza oferta

Jako oficjalny dystrybutor firm Kennametal, Haimer, Walter, MA Ford i YG1 mamy dostęp do całej oferty w/w producentów. Ich narzędzia obrotowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania, precyzją działania i wytrzymałością. Z kolei posiadane w naszym asortymencie automaty ToolBOSS znacznie ułatwiają automatyzację pracy, pozwalając zaoszczędzić na wydatkach skierowanych na administrację czy nowe narzędzia.

Profesjonalizm i zaufanie

Jesteśmy rzetelnym partnerem, zawsze starając się jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i spełniać ich oczekiwania. Nasza firma rozwija się dynamicznie, zdobywając zaufanie kolejnych partnerów biznesowych i ciesząc się szacunkiem. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, aby móc dostarczać jak najlepsze rozwiązania dla branży przemysłu. Przychodzimy z pomocą na każdym etapie realizacji umowy, służąc radą i pomocą od negocjacji po finalizację kontraktu.

 

Wsparcie dla biznesu

Pomagamy zarówno na etapie wyboru, jak i z samym opracowywaniem technologii, a także przy ich wdrażaniu. Stale podnosimy nasze kompetencje, by oferowane przez nas doradztwo stało na najwyższym poziomie. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie i zdając się na nas, masz gwarancję, że otrzymasz fachową pomoc, doradztwo i obsługę. Specjalizujemy się w obsłudze każdego rodzaju przemysłu, dostarczając najlepsze rozwiązania dla branży obróbki metali.

 

Nasza firma to pewny partner, a współpraca z nami przyspieszy rozwój Twojego biznesu